Uniwersytet Warszawski

Krakowskie Przedmieście 26/28

9 Lutego 2019

Zarezerwuj swój czas

Goście z całego świata

Prezentacje i warsztaty

Ponad 300 nurków gości

Kup bilet teraz

Prelegent

Przemek jest założycielem Centrum Nurkowego Divemania, które od 8 lat prężnie działa na rynku warszawskim. W przeciągu kilku lat działalności i ciągłego rozwoju Divemania to jedna z niewielu szkół nurkowych w Polsce oferujących szkolenia w systemie PADI od podstawowych kursów OWD po trimiksowe szkolenia na obiegach zamkniętych PADI Tec 100 CCR.

Jego największą pasją są rebreathery. Od kilku lat promuje tą formę nurkowana i co raz mocniej zaraża swoich kursantów obiegami zamkniętymi. Przemek jest polskim przedstawicielem rebreathera rEvo. Prowadzi także jedyne w Polsce Poseidon Rebreather Center oraz szkoli na jednostkach AP Diving (Inspiration, Evolution Vision) do poziomu Full TMX.

Wiele radości czerpie z podróży po całym świecie, gdzie zabiera swoich klientów pokazując im najdalsze zakątki świata. Jego pasja do obiegów zamkniętych sprawia, że potrafi targać ze sobą dziesiątki kilogramów sprzętu na drugi koniec globu tylko po to, aby jak najwięcej nurkować na obiegach zamkniętych i cały czas być na bieżąco. Podczas jego wypraw wielokrotnie był jedną z pierwszych osób, która w dane miejsce przyjechała z rebreaherem, co nie rzadko powoduje zdziwienie i zaciekawienie lokalnych organizatorów i nurków.